Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Laboratuvar-Tahlil Sonuçları

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Laboratuvar-Tahlil Sonuçları

Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 40 yıllık geçmişi ile ülkemizin kardiyoloji ve göğüs,kalp ve damar cerrahisi alanlarında hizmet ve eğitim veren en büyük hastanelerinden biridir.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi dünyanın en büyük kalp hastanelerinden biri olarak hizmet verirken, hasta ve hasta yakınlarına online olarak laboratuvar sonuçlarını öğrenebilme imkanı sunmaktadır.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçlarıDr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Laboratuvar-Tahlil Sonuçları

Kurumun web sitesindeki uygulamayı kullanarak laboratuvar tahlil sonuçlarınızı online olarak öğrenebilirsiniz.Bu işlem için sayfanın altında yer alan linki takip ederek aşağıdaki işlem adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle hasta sorgulama sayfasına :T.C kimlik numarası ile Hasta No numarasını girip giriş tuşuna basmanız yeterli olacaktır.Saniyeler içerisinde laboratuvar tahlil sonuçlarını ekranda göreceksiniz.

Tahlil sonuçlarına ulaşamayan kişiler hastane ile irtibata geçebilirler.Hastane telefonu için Tıklayınız..

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Laboratuvar-Tahlil Sonuçları için Tıklayınız..

Pay