ENERJİSA BAŞKENT EPSAŞ BORÇ SORGULAMA

ENERJİSA BAŞKENT EPSAŞ BORÇ SORGULAMA

Başkent EPSAŞ borç sorgulama

Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş, 12 Eylül 2012 tarihinde kurulmuştur.Şirketimiz, Başkent Dağıtım Bölgesinde bulunan serbest olmayan tüketicilere, serbest tüketici niteliğine haiz olup bu hakkını kullanmayan tüketicilere ve son kaynak tedarikçisi olarak serbest tüketicilere Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen düzenlemeye tabi perakende satış tarifesi üzerinden elektrik satmakla görevlendirilmiştir.

Ankara, Çankırı, Zonguldak, Kırıkkale, Kastamonu, Karabük, Bartın illerini kapsayan Başkent bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştiren şirket, yaklaşık 3,3 milyon müşterinin ana elektrik tedarikçisi konumundadır.ENERJİSA BAŞKENT EPSAŞ BORÇ SORGULAMA

Başkent EPSAŞ borç sorgulama nasıl yapılır?

Başkent EPSAŞ online hizmetler merkezimiz ile kredi kartı ile Başkent EPSAŞ elektrik faturası ödeme,Başkent EPSAŞ yeni sözleşme başvurusu, Başkent EPSAŞ borç sorgulama,Başkent EPSAŞ tarife görüntüleme, Başkent EPSAŞ adres değişikliği dahil olmak üzere birçok işlemi hiç yorulmadan online olarak yapmanızı sağlıyoruz. Online Hizmetler Merkezimiz sayfanın altındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Başkent EPSAŞ abonelerin en çok kullandığı online uygulama borç sorgulamadır.Başkent EPSAŞ borç sorgulaması yapmak için sayfanın altındaki linki takip etmeniz yeterlidir. Online işlemlerden yararlanmak için öncelikle sisteme kayıt yaptırmalısınız.Daha sonra T.C numarası , cep telefonu numarası ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Başkent EPSAŞ online işlem yapmak için tıklayınız..
Pay