Enerjisa Toroslar EPSAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

ENERJİSA TOROSLAR EPSAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Toroslar EPSAŞ müşteri hizmetleri telefonu

Toroslar EPSAŞ, hali hazırda lisansı kapsamındaki Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerini kapsayan Toroslar bölgesinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, abonelerine en iyi hizmeti vermek amacıyla çağrı merkezini hizmete almıştır.

Toroslar EPSAŞ çağrı merkezini arayan aboneler çok kısa bir zaman dilimi içerinde dilek ,şikayet ve merak ettikleri soruları bu hat üzerinden yetkili birimlere iletebilmektedirler.

7/24 hizmetinizde olan  Toroslar EPSAŞ Çağrı Merkezi’mizde müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimize yardımcı olmak ve sorunlarına anında çözüm üreterek en hızlı hizmeti sunmak için çalışıyorlar.

Toroslar EPSAŞ çağrı merkezinin telefonuENERJİSA TOROSLAR EPSAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

7/24 hizmetinizde olan 444 4 372 numaralı hattan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.444 4 372 numaralı Satış Hattı’mız, geliştirdiğimiz yeni tarife, ürün ve hizmetler için müşterilerimizin başvuru adresi.

Müşterilerimize rahatlık ve konfor sağlamak için tasarlanıp hizmete alınan çağrı merkezi sayesinde elektrik aboneleri zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlamaktadırlar.

Pay