ESENYURT DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI ÖĞRENME

ESENYURT DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI ÖĞRENME

Esenyurt Devlet Hastanesi  3 blok halinde Nisan 2005’te inşaatına başlanmış, 2 yıl içinde tamamlanmıştır. Esenyurt Devlet Hastanesi sağlık alanında, birçok dalda hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi için teknik altyapı ve destek hizmetleri büyük önem taşımaktadır.

İnsana değer veren ve hasta memnuniyeti odaklı çalışan çalışan Esenyurt Devlet Hastanesi,laboratuvar tahlil sonuçlarını resmi web sitesinden yayınlamaktadır. Esenyurt Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenmek isteyen hasta yada hasta yakınları, bu işlemi internet üzerinden yapabilmektedirler. ESENYURT DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI ÖĞRENME

Esenyurt Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenme

Esenyurt Devlet Hastanesi tahlil sonucunu öğrenmek için sayfanın altında yer alan linki takip etmeniz ve açılan sayfaya bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir.Tahlil sonucunu öğrenmek isteyen kişi T.C kimlik numarası ile örnek no numarasını girip tamamı tıklamaları yeterli olacaktır.Saniyeler içerisinde Esenyurt Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenip aynı sayfadan yazıcı ile çıktısını alabilirler.

ESENYURT DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay