GASKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

GASKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

GASKİ FATURA BORÇ

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi abonelerin aylık olarak ödemekle yükümlü oldukları faturaları,öğrenebilmeleri için online çeşitli seçenekler sunduğunu görmekteyiz. Gaski  fatura sorgulama yöntemlerinden en çok tercih edilen ALO BORÇ 230 88 88 numaralı hattı aramalarıdır.

Diğer bir GASKİ borç sorgulama yöntemi ise SMS ile yapılmaktadır.Abone numarasını yazıp  0532 752 36 45 SMS atmanız durumunda Güncel borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

GASKİ su faturasını ödemek ve GASKİ borcunu öğrenmenin son yöntemi de,Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresinin resmi web sitesine giderek, GASKİ online ödeme kısmına girmektir.Abone numarası ve sayaç numarası ile sisteme giriş yapıp borç sorgulaması yapabileceğiniz gibi kredi kartıyla GASKİ su borcunu ödeyebilirsiniz.Hemen  Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresinin resmi sitesine gidip borç sorgulaması yapıp ,güncel su  borcunuzu kredi kartı ile ödemek için sayfanın altındaki linki takip ediniz.GASKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

Su faturalarından tasarruf yaparak %40 yakın tasarruf tapmak ister misiniz.O zaman su tasarrufu ile ilgili yazımız okuyunuz.Yazınıza ulaşmak için tıklayınız.

GASKİ FATURA BORÇ SORGULAMA TIKLAYINIZ..

Pay