GASKİ GAZİANTEP SU KESİNTİSİ SORGULAMA

Güney Doğu Anadolu Bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Gaziantep ilinde zaman zaman çeşitli sebeplere bağlı olarak su kesintileri yaşanmaktadır. Gaski su kesintisi olacağı zaman bunu resmi sitesinden abonelerine duyurduğunu biliyor muydunuz?

Gaski su kesintileri konusunda aboneleri bilgilendirmek amacıyla ; Su kesintisinin sebebini,su akışının ne zaman başlayacağını,su kesintisinden etkilenen bölgeyi paylaşmaktadır.İnternet bağlantısı ile online bu bilgilere ulaşabileceğiniz gibi ALO 185 Gaski müşteri temsilcisini arayarak da bu bilgileri öğrenebilirsiniz.

Artık gaski su kesintisi yaşandığı zaman tek yapmanız gereken remi web sitesini ziyaret etmek ya da alo 185 numaralı çağrı merkezini aramak.Ücretsiz bir uygulama olan bu servisten tüm aboneler yararlanabilir.

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi alt yapı çalışmalarına bağlı olarak su kesintileri yapmaktadır.Bazende arıza kaynaklı GASKİ GAZİANTEP SU KESİNTİSİ SORGULAMAplansız su kesintileri yaşanmaktadır.Gaziantep su kesintisi yaşanmasındaki en önemli diğer bir sebep de elektrik bakım onarım çalışmaları sırasında su pompa istasyonlarının devre dışı kalmasıdır.Hemen Gaziantep su kesintisi yaşanan bölgeyi sorgulayıp öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip ediniz.

GASKİ  SU KESİNTİSİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay