GEDİZ ELEKTRİK FATURA İTİRAZ

GEDİZ ELEKTRİK FATURA İTİRAZ

GEPSAŞ fatura itiraz

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş, ülkemizde elektrik dağıtım hizmeti veren dağıtım şirketlerinden biridir. Gediz Elektrik, dağıtım bedeli olarak elektrik abonelerinden kullanım oranları doğrultusunda fatura düzenlemektedir.Düzenlenen fatura tutarı 10 gün içerisinde ödeme kanallarından biri ile abone tarafından yatırılır.

Elektrik aboneleri adlarına kesilen fatura tutarlarına itiraz edebilme hakkına sahiptir.Gediz elektrik fatura itirazı ya da GEPSAŞ fatura itirazını kurumun web sitesinden online olarak yapabilirsiniz.İtiraz talebiniz değerlendiren teknik ekip gerekli inceleme ve araştırmayı yaparak aboneye bilgi vermektedir.Abonenin haklılığı durumunda geri ödeme yapılırken,abonenin isteğinin geçersiz olması durumunda bu durum elektrik abonesine sebepleri ile izah edilir.GEDİZ ELEKTRİK FATURA İTİRAZ

Elektrik fatura itirazı

Gediz elektrik fatura itirazını online olarak yapmak için sayfanın altındaki linki takip ediniz.Açılan sayfada yer alan  fatura itiraz formunu eksiksiz bir şekilde doldurup itirazı gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.En kısa zamanda yetkili birim size ulaşarak durum hakkında geri bilgi verecektir.

Not: Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 23. maddesi hükümleri doğrultusunda hatalı bildirimlere karşı müşteri tarafından son ödeme tarihine kadar itiraz edilebilir. Faturalarına itiraz eden abonelere gecikme zammı uygulanmaması için bir önceki dönem fatura tutarı kadar ödeme yapılmalıdır.

GEDİZ ELEKTRİK FATURA İTİRAZ İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay