Gediz Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Gediz Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

İzmir ve Manisa illerinde toplam 46 ilçede yaklaşık 2,5 milyon aboneye  kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren Elektrik dağıtım şirketi, Gediz Elektrik’tir.

Elektrik Dağıtım bedelli olarak her ay elektrik aboneleri ,kullanım miktarları doğrultusunda fatura tutarlarını ,ödemek durumundadırlar.Fatura kesim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde fatura ödemesi bankalar aracılığıyla yada ödeme noktalarına gelinerek yapılmalıdır.

Kimi aboneler elektrik faturalarını düzenli ödemediği gibi kaçak kullanıma tenezzül etmektedir.Kaçak elektrik kullanımı diğer abonelerin mağdur olmasına neden olmaktadır.Kayıp-kaçak bedeli olarak herkese kullanım oranları doğrultusunda, kaçak kullanılan elektrik  bölüştürülmekte.

İzmir kaçak elektrik ihbarı yada Manisa kaçak elektrik ihbarı yapmak için bölgede hizmet veren Gediz EDAŞ ‘ın  resmi web sitesinden online olarak yapabilirsiniz.Gediz Elektrik kaçak kullanım ihbarı yapmak için sayfanın en altındaki linki takip ederek,kaçak kullanım ihbar formunu doldurmanız gerekmektedir.

Gediz EDAŞ kaçak kullanım ihbarıGediz Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Gediz Elektrik kaçak kullanım ihbarı yaparken ,ihbar formunu eksiksiz doldurmanız çok önemlidir.Bu bilgiler doğrultusunda ihbarınız değerlendirilip işlem yapılacaktır.Unutmayın ki kaçak ihbarı yapan kişilerin kimlik bilgileri gizli tutulmaktadır.Bu yüzden kaçak kullanımdan şüphelendiğiniz elektrik abonelerini, sayfanın en altında yer alan ihbar formunu doldurarak ilgili dağıtım şirketine bildiriniz.

Gediz Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı yapmak için tıklayınız..

 

Pay