Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar sonuçları

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar sonuçları

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 709 yatak kapasitesiyle, 20 eğitim kliniği ile 23 birim olarak faaliyetine devam etmektedir.

Ülkemizde sağlık hizmetinde ilk tercih edilen, uluslar arası alanda ileri tetkik ve tedaviye yönelik çalışmalar yapan, kaliteli bakım veren eğitim ve araştırmada öncü çağdaş bir hastane olmak için faaliyetlerini yürüten Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, laboratuvar sonuçlarını online olarak sitesinden duyurmaktadır.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları yada Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyen hasta yada hasta yakınları ,kurumun web sitesinden bu işlemi online olarak gerçekleştirebilirler.Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar sonuçları

Haydarpaşa tahlil sonuçları,Haydarpaşa laboratuvar sonuçları nasıl öğrenilir?

Sayfanın altında yer alan linki tıklayınız.Açılan ekranda yapmanız gereken işlemleri sırası ile yapınız:

1.Laboratuvar sonuçlarına internet üzerinden erişebilmek için istenen sorgu bilgilerini nüfus cüzdanınızda yer aldığı şekilde giriniz.

2.Sağlık Tesisimiz kan alma biriminden verilen laboratuvar sonuç barkodunu saklamayı unutmayınız. Barkodun üzerindeki örnek numarasını kontrol ediniz.
Laboratuvar sonuçlarına ancak örnek numarası sahibi olan hastalarımız ulaşabilir; telefon ile aradığınızda bilgi güvenliği nedeniyle örnek numarası verilmeyecektir.

Haydarpaşa Numune hastanesi laboratuvar sonuçları için tıklayınız..
Pay