HUAWEİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

HUAWEİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Cep telefonları, mobil geniş bant (MBB) cihazları ve ev cihazları olmak üzere ürün yelpazesi ile tüketicilerin beğenisini kazanan Huawei ; hizmet kalitesini satış sonrasında da sürdürmek amacıyla çağrı merkezi birimini hizmete almıştır. Huawei müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile servis talebinde bulunabilir,teknik destek alabilir ; öneri,şikayet ve diğer bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Huawei müşteri hizmetleri birimine bırakmış olduğunuz talepeler incelenerek en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.huawei-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-iletisim-telefon-numarasi

Huawei şikayet bildirimi için çağrı merkezi telefonunu arayabileceğiniz gibi sayfanın altında yer alan linki kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Sayfanın altında yer alan Huawei müşteri hizmetleri numarası yada Huawei çağrı merkezi numarası güncel olup kurumun web sitesinden alınmıştır.

Huawei iletişim 444 79 88

Beklemeden Huawei müşteri hizmetleri çağrı merkezi birimini arayarak işlem yapmak için 444 79 88 numaralı hattı aramanız yeterlidir. Huawei Çözüm Merkezi çalışma saatleri resmi tatil günleri hariç hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Yapılan aramalar şehir içi tarifesinden ücretlendirilir.

Huawei şikayet bildirimi için Tıklayınız..

Pay