İGDAŞ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

İGDAŞ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

İGDAŞ, doğalgaz kullanmak isteyen kişi yada kurumlardan yasal prosedür gereği bazı bilgi ve belgeleri istemektedir.Sayfanın altında yer alan bilgileri takip ederek,Doğalgaz abonelik işlemleri için gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ doğalgaz bağlantı sözleşmesi 

İGDAŞ’a yapılacak abonelik talepleri; bağımsız bölüm maliki, binanın veya tesisin sahibi ya da bunların yetkili temsilcilerince yapılır. Abonelik talebinin uygun bulunması durumunda talep sahibi ile İGDAŞ Doğal Gaz Bağlantı Sözleşmesi imzalanır.İGDAŞ ABONELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

Abone bağlantı sözleşmesi sırasında abonelerimizden bir defaya mahsus olmak ve iade edilmemek üzere İGDAŞ Abone Bağlantı Bedeli tahsil edilir.

İGDAŞ abonelik sözleşmesi için evrakların tam dökümünü öğrenmek için Tıklayınız..

İGDAŞ doğalgaz abonelik sözleşmesi 

Bağlantı işlemini yaptırdıktan sonra, yetkili tesisatçı firmanın İç Tesisat İşlemleri’ni tamamlayarak projeyi İGDAŞ’a onaylatmasının ardından doğalgazı fiilen kullanacak olan gerçek veya tüzel kişiler ya da yetkili temsilcileri tarafından Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi yapılır.

Ayrıca; doğal gaz kullanımı olan bir mahalde yeni kullanıcının gaz kullanmak istemesi durumunda da Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi yapılır.

İGDAŞ abonelik sözleşmesi için gerekli belgeler için Tıklayınız..

İGDAŞ DOĞALGAZ ABONELİK İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ..

İGDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..

İGDAŞ FATURA SORGULAMA  İÇİN TIKLAYINIZ..

İGDAŞ SAYAÇ KONTROL İGDAŞ FATURA İTİRAZ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay