İGDAŞ FATURA SORGULAMA

İGDAŞ FATURA SORGULAMA 


İGDAŞ ANLAŞMALI BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..İGDAŞ fatura sorgulama ve İGDAŞ fatura kredi kartı ile ödeme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde faaliyet gösteren, İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret AŞ(İGDAŞ) tüketicilere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek amacıyla online işlem yapabilme kolaylığını, kurumsal sitesi ile tüm kullanıcıların hizmetine sunmuştur. İGDAŞ ile alakalı tüm hizmetleri sorgulamaları internet üzerinden evinizin ve iş yerinizden yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

İGDAŞ fatura sorgulama ve ödeme

Dönemlik olarak ödemek zorunda olduğunuz fatura tutarlarını unutabilir yada kaybedebilirsiniz. İGDAŞ fatura sorgulama işlemi yaparak güncel borç bilgilerinizi ya da ödemediğiniz fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için internet şubesine kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmalısınız. İlk defa fatura sorgulaması yapacak kişiler öncelikle üye olup kullanıcı adı ve şifre alıp sisteme giriş yapmalıdır. Giriş yapan İGDAŞ aboneleri fatura bilgilerine kolayca ulaşabilirler.igdas-sifre-alma

 Kullanıcı adı ve şifre almak için..

İGDAŞ fatura sorgulaması yapmak için..

Kredi kartı ile İGDAŞ fatura ödeme

Kullanıcı adı ve şifre alarak online işlemlerden sisteme giriş yapan kullanıcılar, fatura bilgilerini ekranda göreceklerdir. Öde kısmına basmaları halinde ödeme sayfası açılacaktır. Sırası ile: Abone adı, abone soyadı, tesisat no, abone no, daire no, fatura no, toplam ödeme miktarı girilip daha sonra paranın çekileceği kart bilgileri girilmelidir. Öde kısmına tıklamanız halinde sistemden eşzamanlı olarak fatura tutarınız düşülecektir. Dekontunu yazıcınız var ise yazdırıp çıktısını alabilirsiniz.

İGDAŞ kredi kartı ile fatura ödemesi yapmak için...


İGDAŞ KARTLI SAYAÇ KONTÖR YÜKLEME İÇİN TIKLAYINIZ..

İGDAŞ SAYAÇ KONTROL İGDAŞ FATURA İTİRAZ İÇİN TIKLAYINIZ..

İGDAŞ İSTANBUL MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFONU İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay