İNDESİT MÜŞTERİ HİZMETLERİ INDESİT ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM

Indesit çağrı merkezi numarası yada Indesit müşteri hizmetleri numarası sayesinde ; servis talebinde bulunabilir,görüş,öneri ve şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden sayfanın altında yer alan Indesit müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim servis destek telefonunu arayabilirsiniz.

Indesit çağrı merkezine bağlanma için tek yapmanız gereken sayfanın altında yer alan iletişim numarasını aramaktır.Indesit müşteri hizmetleri bağlanma için çağrı merkezini aradıktan sonra telefonunuz ‘0’ tuşuna basmanız ya da beklemeniz yeterlidir.İNDESİT MÜŞTERİ HİZMETLERİ INDESİT ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM

Indesit müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım ? 444 50 10

444 50 10‘u arayarak haftaiçi ve Cumartesi günleri 08.00 – 20.00 saatleri arasında tüm Türkiye’deki Indesit müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Indesit müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım ve servis destek talebinde bulunurum diye düşünüyorsanız tek yapmanız gereken 444 50 10 numaralı hattı aramaktır. Indesit şikayet bildirimlerinizi çağrı merkezi numarasına iletebileceğiniz gibi sayfanın altında yer alan linki kullanarak da iletebilirsiniz.

İNDESİT ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay