İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL LABORATUVAR SONUCUNU ÖĞRENME

İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL LABORATUVAR SONUCUNU ÖĞRENME

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi “Türkiye’nin en iyi hastanesi olma” vizyonu ile  en önemli ve modern hastanelerinden biri olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi,sürekli yenilenmeyi, büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyerek, kullanılan teknoloji ve teçhizatının modernliği, hizmet veren kadronun bilgi birikimi ve tecrübesi, gelen hastaları aileden biri gibi gören ve insanı temel alan hizmet anlayışı ile her gün binlerce hastaya hizmet veriyor.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi online olarak gelen hastaların tahlil laboratuvar sonuçlarını online olarak duyurmaktadır.Kurumun web sitesini ziyaret eden hasta yada hasta yakınları online olarak tahlil sonuçlarını öğrenebilmektedirler.İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL LABORATUVAR SONUCUNU ÖĞRENME

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altında yer alan linki tıklayınız. Online işlemler menüsü altında yer alan laboratuvar sonuç sorgulama bölümüne gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları ücretsiz online bir hizmet olup tüm vatandaşların beğenisine sunulmuştur.

İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL LABORATUVAR SONUCUNU İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay