İSTANBUL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ TAHLİL SONUCU SORGULAMA

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Tahlil Sonucu Öğrenme

Teknoloji ile artık insanlarımız birçok işlemi dijital platformlar üzerinden online olarak halledilmektedir.Teknolojinin baş döndürücü hızına kamu kurum ve kuruluşlarımızda  yakalama gayreti içerisinde olması, birçok yatırımı gerekli kılmıştır.Böylece  gerek devlet kurumları olsun gerekse özel kurumlar vatandaşların işlemlerini hazlı halledebilmesini sağlamıştır.Vatandaşların yararlandığı önemli online hizmetlerden biride Tahlil Sonuçlarını online öğrenmedir.

Tahlil Sonuçlarını Öğrenmeistanbul_halk_sagligi_laboratuvar_sonuclari

Artık insanlarımız bazı tahlil sonuçlarını internet üzerinden sorgulayarak öğrenebilmektedir.Hastanelerin tahlil sonuçlarını öğrenmek  belirli bir zaman sürecini gerekli kılmaktadır.Bu durumda Hastalar yada hasta yakınları tahlil sonuçlarını öğrenmek için beklemektedir.Online uygulaması sayesinde tahlil sonuçları eş zamanlı olarak internet ortamına verilmekte bu sayede hast ayada hasta yakını tahlil sonucunu internet üzerinden takip edebilmektedir.Bu yazımızda İstanbul Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün Tahlil sonuçları nasıl alınır?Tahlil sonuçlarını online nasıl  öğrenebiliriz? Gibi sorulara cevap arayacağız.

 

İstanbul Valiliği İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğünden tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmeniz için ilk yapmanız gereken şey buraya tıklayarak İstanbul Valiliği İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sorgulama ekranını açmaktır.

Açılan sayfada hastanın TC kimlik numarası ve hastanın kayıt numarasını girebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Bu alanları eksiksiz bir şekilde girdikten sonra alt tarafta bulunan Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenip bilgisayar çıktısı alabilirsiniz. Daha sonra çıktıyı ilgili doktora götürerek hekim gözüyle değerlendirme isteyebilirsiniz.

İSTANBUL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ TAHLİL SONUCU SORGULAMA..

Pay