İSTANBUL PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

İSTANBUL PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

İstanbul il ve ilçelerinde zaman zaman bakım amaçlı planlı elektrik kesintileri yapılmaktadır.Elektrik abonelerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için ,planlı elektrik kesintileri önceden ilan edilmektedir. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’nin resmi web sitesinden planlı elektrik kesintilerini takip edebilirsiniz.

Sultangazi elektrik kesintisi,Esenler elektrik kesintisi,Bağcılar elektrik kesintisi,Bahçelievler elektrik kesintisi,Bakırköy elektrik kesintisi,Zeytinburnu elektrik kesintisi yaşanacak bölgeyi öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.İSTANBUL PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

BEDAŞ planlı elektrik kesintisi duyurularını resmi web sitesinin ana sayfasında ilan etmektedir.Elektrik kesintisinin ne zaman sona ereceği,elektrik kesintisinden etkilenen bölgeleri,elektrik kesintisinin nedeni gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Bedaş planlı elektrik kesintilerini, Alo 186 çağrı merkezini arayarak öğrenebileceğiniz gibi ,kurumun web sitesinden istek formunu doldurmanız durumunda planlı elektrik kesintileri telefonunuza SMS olarak gelebilir.

İstanbul planlı elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için tıklayınız..
Pay