İZGAZ ABONELİK İPTALİ

İZGAZ ABONELİK İPTALİ

  İZGAZ doğalgaz aboneleri, istemeleri durumunda doğalgaz kullanımlarını sonlandırma başvurusunda bulunabilmektedirler. Sayfanın altında yazan işlem adımlarını gerçekleştirerek İZGAZ abonelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İZGAZ abonelik iptali nasıl yapılır?

İZGAZ doğalgaz aboneleri evden taşınmaları durumunda yada çeşitli sebeplere bağlı olarak bulundukları konuttu terletmeleri durumunda gaz kullanımını sonlandırma başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Doğalgazın kapanması için :İZGAZ ABONELİK İPTALİ

  • -EVS ile başlayan Sözleşme Numaranız ve Kimlik Fotokopiniz ile abone merkezineze başvurun
  • -Son endeksten faturalandırma yapıldıktan sonra depozito (Güvence Bedeli) miktarından düşülerek, kalan bakiye PTT aracılığıyla size iade edilecektir.

Daha detaylı bilgi almak için abone merkezlerine gelerek bilgi alabileceğiniz gibi İZGAZ çağrı merkezini arayarak da bilgi alabilirsiniz.


İZGAZ ABONELİK MERKEZİ İLETİŞİM VE TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

İZGAZ ABONELİK İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ..

İZGAZ ANLAŞMALI BANKALAR İÇİN TIKLAYINIZ..

İZGAZ FATURA SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

Son arananlar:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1883 2oRP-9MJ9fxgUHpkgemypr0aSlEoMV26obQ7ApC1Cf62ralU87WY3JhwgydmxQk2 efc1024e9e6c9b095f8ce4c67b9163f47e0a7941&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Pay