İZMİR BARAJLARDAKİ SU MİKTARI

İZMİR BARAJLARDAKİ SU MİKTARI

İZMİR BARAJLARDAKİ SU MİKTARI

İZSU barajlardaki su miktarı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, online olarak tüketicilerini bilgilendirmektedir. Ülkemizde son yıllarda meydana gelen kuraklık neticesinde,yüzey suları ile abonelerin su ihtiyacını karşılayan İzmir Belediyesi zorunlu su kesintilerine gitmek durumunda kalmıştır. Tüketicilerin su tüketirken daha bilinçli ve ekonomik kullanımını teşvik etmek amacıyla Barajlardaki su miktarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinin resmi web adresinde yayınlanmaktadır. İZSU barajlardaki su miktarı hakkında bilgi almak isteyen aboneler siteyi ziyaret etmeleri yeterlidir.

İzmir barajlardaki su miktarı

İzmir de hali hazırda 6 adet içme suyu  ihtiyacını karşılamak amaçıyla baraj vardır.Tablolar halinde barajlardaki son su miktarını öğrenmek isteyen kişiler sayfanın en altındaki linki takip etsinler.

Ayrıca İzmir günlük su tüketimi,İzmir su tüketiminin aylara göre dağılımı gibi pek çok istatistik veriye de aynı sayfadan ulaşmanız mümkün.Bilgilendirme şeklinde verilen bu hizmet ücretsiz olup, isteyen herkes online olarak bu bilgilere ulaşabilirler.

İZMİR BARAJLARDAKİ SU MİKTARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay