İZMİR SU KESİNTİSİ SORGULAMA

İZMİR SU KESİNTİSİ SORGULAMA

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(İZSU) çeşitli sebeplere bağlı olarak  zaman zaman planlı yada plansız su kesintileri olmaktadır. İZSU su kesintisi  yapacağı zaman tüketicilerini kesintiler konusunda önceden bilgilendirmektedir.İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü resmi wep sitesinde  kesinti yaşanacak ilçeleri ilan etmektedir.

İzmir su kesintisi yaşanacak bölgeyi öğrenmek

Bayraklı su kesintisi,Bornova su kesintisi,Buca su kesintisi,Foça su kesintisi,Karabağlar su kesintisi,Kemalpaşa su kesintisi,Kiraz su kesintisi,Menderes su kesintisi,Menemen su kesintisi,Ödemiş su kesintisi,Torbalı su kesintisi yaşanılan bölgeyi öğrenmek için linki takip etmeniz yeterli.Kesinti sebebini,hangi ilçede olduğu,su kesintisi süresi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Elektrik bakım onarım çalışmalarına bağlı olarak  kesilen elektriğe bağlı olarak su poizmirde_su_kesintisi_mpalarda çalışmamaktadır.Bu durum su kesintilerinin önemli bir sebebidir.

İzmir su kesintisi yaşanılan bölgeyi internet üzerinden online olarak saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün bu hizmeti ücretsizdir.

İZSU SU KESİNTİSİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Pay