İZMİRGAZ FATURA BORÇ SORGULAMA

İZMİRGAZ FATURA BORÇ SORGULAMA

Buca, Karabağlar, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Menemen, Tire ve Görece,Karşıyaka, Konak, Bornova, Bayraklı ilçelerini içine alan İzmir şehrinde; doğalgazın dağıtımı ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakli faaliyetlerini İZMİRGAZ yürütmektedir.

Yaklaşık olarak altı yüz elli bin doğalgaz abonesine hizmet veren İZMİRGAZ,online uygulamalara önem verdiğini görmekteyiz.Bu uygulamalar içerisinde doğalgaz abonelerinin en çok yararlandığı ise borç sorgulamadır.

İzmir Doğalgaz Borç sorgulamaİZMİRGAZ FATURA BORÇ SORGULAMA

İzmirgaz borç sorgulaması için sayfanın altındaki linki takip etmeniz yeterli olacaktır.Abone numarası ile İZMİRGAZ borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz .Saniyeler içerisinde güncel fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Abone numarasını bilmeyen kullanıcılar T.C kimlik numarası ile abone numarasını öğrenebilirler . İZMİRGAZ abone numarası öğrenmek için sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.

Abone numarasını İZMİRGAZ müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebileceğiniz gibi, herhangi bir doğalgaz faturası üzerinden de öğrenebilirsiniz.

İZMİRGAZ abone no  öğrenmek için tıklayınız..

İZMİRGAZ fatura borç sorgulamak için tıklayınız..


İZMİRGAZ ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

İZMİRGAZ DİLEKÇE DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

İZMİRGAZ TAHMİNİ FATURA HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

İZMİRGAZ E-FATURA BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ..

İZMİRGAZ ABONE-PROJE DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

İZMİRGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay