Kolan Hospital Laboratuvar Sonuçları

Kolan Hospital Laboratuvar Sonuçları

Kolan Hospital Group; Beylikdüzü, Silivri, Büyükçekmece, Güngören ve Sefaköy olmak üzere toplam 5 merkezde bulunan kurumlarıyla hizmet vermektedir.

Hastaneye gelen insanlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Kolon Hospital, tahlil sonuçlarını online olarak sitesinde yayınlamaktadır.

Kolon Hospital tahlil sonuçları hakkında bilgi almak isteyen has yada hasta yakınları sayfanın altında yer alan linki takip ederek, bu işlemi gerçekleştirebilirler.Kolon Hospital Laboratuvar Sonuçları

Kolon Hospital laboratuvar sonuçları

Sayfanın altında yer alan linki takip ederek öncelikle kan tahlili verdiğiniz hastane seçimini yapınız.Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz.Şifre hastane kayıtlarında yer alan telefonunuza gelecektir.

Beylikdüzü Kolan Hospital laboratuvar sonucu,Büyükçekmece Kolan Hospital laboratuvar sonucu,Güngören Kolan Hospital laboratuvar sonucu,Silivri Kolan Hospital laboratuvar sonucu hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar daha detaylı bilgi için Hastanenin çağrı merkezi ile irtibata geçebilirler.Kolon Hastanesi Çağrı Merkezi Telefonu için Tıklayınız..

Kolon Hospital Laboratuvar Sonuçları için Tıklayınız..

Pay