KONYA DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

KONYA DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Gaznet Doğalgaz

İç Anadolu Bölgesinin en geniş yüzölçümüne sahip Konya’da doğalgaz kullanımı Gaznet yürütmekteydi. Gaznet bir çatı şirket olan Enerya ismini almıştır.Artık Konya doğalgaz tedarikçisi ve alt yapı sorumlu firma  Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş dir.

Konya doğalgaz fatura sorgulama

Enerya doğalgaz tüketicilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla resmi wep sitesini kullanıma sunmuştur.Online işlemler münüsünden çok farklı hizmetleriden yararlanabilmektedir.Online işlem seçeneklerinden

enerya-gaznet-dogalgaz-iletisim-telefonu-Binamın önünde doğalgaz hattı var mı?

-Sertifikalı firmalar

-Tahmini fatura hesaplama

-Fatura görüntüleme

-Sözleşme fesih işlemleri, anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tüketicilerin en çok ilgi gösterdiği online uygulama ‘tahmini fatura sorgulama ile fatura görüntüleme’dir.

Gznet Tahmini fatura sorgulama

Tahmini o ay gelecek doğalgaz faturasını tüketim verilerini girerek yaklaşık olarak öğrenebiliriz.Tahmini fatura tutarınızı öğrenmek için sayaç üzerindeki  son endeks numarasını sisteme girip hesapla demeniz yeterli olacaktır.Hemen tahmini fatura tutarınızı öğrenmek için linki takip ediniz.

Konya Doğalgaz fatura sorgulama

Gaznet fatura sorgulama

Fatura sorgulama işlemi yapmak için sözleşme numarası yada sayaç numarasını ilgili kısımlara yazarak,Doğalgaz abonesinin T.C numaralarının bazı basamaklarının sisteme yazarak sorgulayabilirsiniz.Saniyeler içinde bu uygulama sayesinde güncel borç  bilgilerinize yada ödenmemiş fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Hemen fatura görüntüleyip borcunuzu öğrenmek için linki takip ediniz.

Pay