KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ LABORATUVAR SONUÇLARI

KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ LABORATUVAR SONUÇLARI

Ülkemizde Halk Sağlığının korunması ve geliştirilmesinde öncü bir kurum olmak için faaliyetlerini sürdüren Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü,T.C Sağlık Bakanlığı politikaları, stratejisi ve hedefleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü laboratuvar sonuçları- Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sonuçları

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü, aile hekimine tahlil veren hastaların tahlil sonuçlarını online ortamda paylaşmaktadır.Tahlil- Laboratuvar sonuçlarını öğrenmek isteyen hasta yada hasta yakınları, bu işlemi online olarak gerçekleştirebilirler.KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ LABORATUVAR SONUÇLARI

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sonuçlarını öğrenmek için sayfanın en altında yer alan bağlantı linkini takip edip, aşağıdaki işlem adımlarını izleyiniz.

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sonuçları

Sayfanın altındaki linki tıkladığınızda, Hasta Sonuç Görme ekranı açılacaktır.Açılan ekranda yer alan kısımlara T.C. Kimlik numarası ile birlikte Ad Soyad VEYA Örnek Numarası,Protokol Numarası veya Dosya Numarasından birinin girilmesi zorunludur.

Bu bilgileri girdikten sonra Tamam tuşuna basmanız yerli olacaktır.Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü laboratuvar sonuçları saniyeler içerisinde ekranda belirecektir.

KONYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Pay