LUXELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ LUXELL ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM NUMARASI

Küçük ev aletleri ve pişirici ürün gruplarında üretmiş olduğu ürünler ile tüketicilerin beğenisini kazanan Luxell; müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla çağrı merkezi birimini hizmete almıştır. Luxell çağrı merkezi numarası sayesinde müşteri temsilcisine bağlanabilir, ürünleriniz hakkında teknik destek alabilir; görüş,öneri ve şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

Luxell çağrı merkezine bağlanma için tek yapmanız gereken sayfanın altında yer alan Luxell müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramaktır.Luxell müşteri hizmetleri bağlanma için tek yapmanız gereken çağrı merkezini aradıktan sonra beklemektir. En kısa sürede Luxell müşteri hizmetlisi görevlisi size dönüş sağlayacaktır.LUXELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ LUXELL ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM NUMARASI

Luxell müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım (444 56 85)

Luxell müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız tek yapmanız gereken 444 56 85 numaralı telefon numarasını aramaktır. Luxell iletişim numarası sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmak servis desteği talep etmek artık çok kolay..

Luxell şikayet bildirimlerinizi Luxell iletişim numarasını arayarak iletebileceğiniz gibi sayfanın altında yer alan Luxell şikayet linkini kullanarak da iletebilirsiniz.

LUXELL  ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay