Maltepe Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Maltepe Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Maltepe Devlet Hastanesi;  hasta haklarına saygılı, hastane hizmetlerini ileri tıbbi, teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslar arası standartlarda gerçekleştiren, toplumun özlediği, güvenilir, kaliteli, verimli ve tercih edilen bir hastane olmak için faaliyetlerini yürütmektedir.

Bu doğrultuda yapılan çalışmalardan biri de online olarak laboratuvar sonuçlarının duyurulmasıdır.Maltepe Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçları yada Maltepe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları için kurumun web sitesinden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını nasıl öğrenirim?Maltepe Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Sayfanın altında yer alan bağlantıyı tıklayarak Maltepe Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçları sorgulama sayfasına geliniz..Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını girerek ileri sekmesine basınız.Sayfanın yönlendirmelerini takip ederek Laboratuvar sonuçlarınızı bu ekrandan öğrenebilirsiniz.

Maltepe Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını aynı sayfadan yazıcı yardımı ile dökümünü de alabilirsiniz.Ücretsiz bir hizmet olan bu uygulamadan yararlanmak için sayfanın altında yer alan bağlantıyı takip ediniz.Daha detaylı bilgi için Maltepe Devlet Hastanesi İletişime geçiniz.Hastane telefonu için Tıklayınız..

Maltepe Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları için Tıklayınız..

Pay