Manisa Doğalgaz Borç Sorgulama

Manisa doğalgaz Borç sorgulama nasıl yapılır?

Manisa Ege Bölgemize bağlı ,sürekli gelişen ve yenileşen bir şehrimizdir.Manisa’da doğalgaz kullanımın getirdiği avantajlardan ötürü,yaklaşık 85000 doğalgaz abonesi var.Bu kadar abonenin olması  ,doğalgaz konusunda hızlı çözümlerin üretilmesini gerekli kılmaktadır.Manisa ilimizde doğalgaz dağıtım lisansı,Aksa Manisa Doğal GAZ Dağıtım A.Ş verilmiştir. Aksa Manisa Doğal GAZ Dağıtım A.Ş tüketicilere en iyi hizmeti verebilmek için internetten birçok işlemi yapacak bir internet altyapısı kurmuştur.

Aksa Manisa Doğal GAZ Dağıtım A.Ş son aylarda tüketiciler yoğun bir şekilde talep ve şikayetlerde bulunmaktadırlar. Doğalgaz Tüketicilerinin başlıca şikayet konusu ‘iç tesisat kontrol bedeli’ dir.İç tesisat kontol bedeli: Doğalgaz tesisatının ilk işletmeye alınması aşamasında bir defaya mahsus olarak alınır.Bu konu hakkında yoğun şikayetlerin olması üzerine  şirket internet üzerinden  ‘İç tesisat kontrol bedeli’ konusunda açıklama yapıp tüketicileri bilgilendirmiştir.

Manisa Doğalgaz Fatura sorgulama nasıl yapılır?Manisa Doğalgaz

Manisa’da yaşayan tüketiciler  Doğalgaz sorgulaması yapmaları çok kolay.Tek yapmaları gereken şirketin internet sitesine girmektir. Online işlemler menüsünden :Ön Abone müracaatı,Borç/Fatura sorgulama,Abone durum sorgulama,üyelik işlemlerini yapabilirsiniz. Doğalgaz tüketicileri her ay faturalarını düzenli olarak Manisa’daki ödeme noktalarına ödeyebilirler.İsteyen tüketiciler ise Herhangi bir bankanın alt yapısını kullanarak,internet bankaçılığı/fatura ödemeleri/aksa doğalgaz adımlarını izleyip doğalgaz hizmet numarasını girip, hem fatura tutarını görebilir hem de bu doğalgaz tutarını ödeyebilir.

Doğalgaz Acil Telefon kaçtır?

Doğalgaz acil telefon 187 dir. Doğalgaz ile ilgili acil bilgi ve ihbarlar bu hat üzerinden değerlendirilir ve anında çözüm üretildiğini unutmayınız.

Manisa doğalgaz fatura sorgulama için TIKLAYINIZ.

Pay