MASKİ ARIZA İHBAR-KAÇAK İHBAR

MASKİ ARIZA İHBAR-KAÇAK İHBAR

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, arıza kayıt ihbarlarını online olarak almaktadır. Kurumun web sitesinde yer alan arıza kayıt formunu doldurarak bu işlemi online olarak yapabilirsiniz. MASKİ arıza kayıt formunu doldururken girdiğiniz bilgilerin doğruluğu çok önemlidir.Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekipler belirttiğiniz adrese giderek işlem yapmaktadır.

Sayfanın altında yer alan MASKİ arıza kayıt linkini takip ederek işlem yapabilirsiniz. Dileyen MASKİ su aboneleri çağrı merkezini arayarak da arıza kaydı oluşturabilir. MASKİ çağrı merkezi telefonu için Tıklayınız..MASKİ ARIZA İHBAR-KAÇAK İHBAR

%50 Su Tasarruf yapmak  için Tıklayınız..

MASKİ kaçak su ihbarı nasıl yapılır?

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne kaçak su kullanan aboneleri online olarak ihbar edebilirsiniz.Sayfanın altında yer alan bağlantıyı tıklayarak ilgili formu doldurup kaçak ihbarında bulunabilirsiniz.Unutmayın ki kaçak ihbarında bulunan kişilerin kimlik bilgileri gizli tutulmakta olup, üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

MASKİ kaçak su ihbarını sayfanın altında yer alan linki takip ederek yapabileceğiniz gibi, MASKİ çağrı merkezini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

MASKİ arıza kayıt formu için Tıklayınız.
MASKİ kaçak su ihbarı için Tıklayınız.
Pay