Medaş Kaçak Elektrik İhbarı

Medaş Kaçak Elektrik İhbarı

Medaş kaçak elektrik bildirimi

Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere iç Anadolu bölgesindeki illere hizmet veren elektrik dağıtım firmalarından bir tanesi de

Meram Elektrik A.Ş’dir. Kısa adıyla MEDAŞ elektrik abonelerine verdiği hizmet karşılığı olarak bir fatura ücreti yansıtmaktadır.

Elektrik aboneleri fatura kesin tarihinden itibaren on gün içerisinde faturalarını Meram Elektrik A.Ş’nin uygun ödeme kanallarından bir tanesini seçerek yatırmak durumundadır. Ancak bazı elektrik aboneleri fatura ücretlerini zamanında yatırmadıkları gibi kaçak elektrik kullanma yolunu seçmektedirler.

Çeşitli yöntem ve tekniklerle kaçak elektrik kullanan aboneler, faturalarını düzenli bir şekilde ödeyen insanları mağdur olmalarına sebep olmaktadır.Çünkü Kayıp Kaçak bedeli yasal mevzuatlar çerçevesinde diğer abonelere paylaştırılmaktadır.

Meram Elektrik Kaçak ihbarı nasıl yapılır?

Meram Elektrik A.Ş kaçak elektrik ihbarı konusunda resmi wep sitesi üzerinden gelen ihbarları değerlendirmektedir. Çevrenizde kaçak elektrik kullanan aboneleri ihbar etmek istiyorsanız sayfanın altında yer alan linki takip ederek ,MEDAŞ kaçak ihbar formunu doldurmanız yeterli olacaktır.MEDAŞ MEPAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Medaş kaçak ihbar bildiriminde bulunan abonelerin kimlik bilgilerini saklı tutup ,üçüncü kişilerle paylaşmadığını için bu işlemi online olarak yapabilirsiniz.Açılan sayfada yer alan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız ihbarın hızla sonuçlanması açısından son derece önemli olduğunu unutmayınız.

Konya Medaş kaçak ihbar,Aksaray Medaş kaçak ihbar,Niğde Medaş kaçak ihbar,Kırşehir Medaş kaçak ihbar,Nevşehir Medaş kaçak ihbar,Karaman Medaş kaçak ihbar bildirimde bulunmak isteyen aboneler sayfanın altındaki linki takip edebilirler.

Medaş kaçak ihbar bildirimi için tıklayınız. 
Elektrik faturasında %40 varan tasarruf sağlamak için tıklayınız..
Pay