MEDİCAL PARK ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

MEDİCAL PARK ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Medical Park Hastaneler grubu hizmet verdiği şehirlerde, hasta ve hasta yakınlarına daha iyi hizmet vermek için çağrı merkezi birimini hizmete almıştır.

Medical Park çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir;Dilek ,şikayet ve diğer bildirimlerinizi anında iletebilirsiniz.

Medical Park müşteri hizmetleri iletişim numarası: (444 44 84)

444 44 84

Sayfanın altında yer alan Medical Park iletişim ve adres bilgileri kurumun web sitesinden alınmış olup günceldir.


 

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürlük

Adres: Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, Barbaros Plaza K:8-9-16 D:113, PK: 34349, Beşiktaş-İstanbul

Telefon: +90 212 227 55 55

Web Sitesi: www.medicalpark.com.tr

E-Posta: info@medicalpark.com.tr


 

Ankara iletişim

Adres : Kent Koop Mah. 1868. Sok. No:15 Batıkent – Yenimahalle/Ankara
Telefon : (0312) 666 80 00
Faks : (0212) 227 34 77
E-Posta : ankara@medicalpark.com.tr


Antalya iletişim

Adres : Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya
Telefon : 0 (242) 314 34 34
Faks : 0 (242) 314 30 30
E-Posta : antalya@medicalpark.com.tr


Batman iletişim

Adres : Atatürk Bulvarı No: 141 Batman
Telefon : 0 (488) 213 44 44
Faks : 0 (488) 213 60 70
E-Posta : batman@medicalpark.com.tr


Bursa iletişim

Adres : Haşim İşcan Caddesi Fomara Meydanı No:1 Osmangazi Bursa
Telefon : 0 (224) 270 60 00
Faks : 0 (224) 223 55 71
E-Posta : bursa@medicalpark.com.tr

 


Elazığ iletişim

Adres : Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Elazığ
Telefon : (0 424) 234 80 00
Faks : 0 (424) 234 80 13
E-Posta : elazig@medicalpark.com.tr


Gaziantep iletişim

Adres : Mücahitler Mah. 52063 Nolu Sok. No:2 Şehitkamil Gaziantep
Telefon : 0 (342) 211 16 00
Faks : 0 (342) 324 88 60
E-Posta : gaziantep@medicalpark.com.tr


Gebze iletişim

Adres : Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli
Telefon : 0 (262) 675 75 75
Faks : 0 (262) 675 75 15
E-Posta : gebze@medicalpark.com.tr


İstanbul Bahçelievler iletişim

Adres : Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul
Telefon : 0 (212) 484 14 84
Faks : 0 (212) 484 17 84
E-Posta : bahcelievler@medicalpark.com.tr


İstanbul Fatih iletişim

Adres : İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4 Fatih 34080 İstanbul
Telefon : 0 (212) 453 10 00
Faks : 0 (212) 531 04 81
E-Posta : fatih@medicalpark.com.tr


İstanbul Göztepe iletişim

Adres : E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Telefon : 0 (216) 468 44 44
Faks : 0 (216) 468 45 67
E-Posta : goztepe@medicalpark.com.tr


Gaziosmanpaşa iletişim

Adres : Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59 Gaziosmanpaşa – İstanbul
Telefon : 0212 979 30 00
Faks : 0212 979 30 00
E-Posta : gaziosmanpasa@medicalpark.com.tr


İstanbul Silivri iletişim

Adres : Mimarsinan Mahallesi, Sanayi 55. Sk. No:1 34570 Silivri/İstanbul
Telefon : (0212) 728 35 50
Faks : (0212) 728 91 91 – (0212) 728 35 66
E-Posta : silivri@medicalpark.com.tr


İzmir iletişim

Adres : Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir
Telefon : 0 (232) 399 50 50
Faks : 0 (232) 399 50 70
E-Posta : izmir@medicalpark.com.tr


Ordu iletişim

Adres : Akyazı Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 9 Ordu
Telefon : 0 (452) 226 10 00
Faks : 0 (452) 226 14 90
E-Posta : ordu@medicalpark.com.tr


Samsun iletişim

Adres : Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon : 0 (362) 311 40 40
Faks : 0 (362) 311 40 50
E-Posta : samsun@medicalpark.com.tr


Tarsus iletişim

Adres : Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No: 10 Tarsus Mersin
Telefon : 0 (324) 241 41 41
Faks : 0 (324) 241 41 90
E-Posta : tarsus@medicalpark.com.tr


Tokat iletişim

Adres : Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Telefon : 0 (356) 217 10 00
Faks : 0 (356) 213 02 02
E-Posta : tokat@medicalpark.com.tr


Trabzon iletişim

Adres : Yıldızlı Beldesi, Merkez Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:46, Akçaabat, Trabzon
Telefon : (0462) 455 61 11
Faks : (0462) 248 18 28
E-Posta : trabzon@medicalpark.com.tr


Trabzon Karadeniz iletişim

Adres : İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190 – Trabzon
Telefon : (0462) 229 70 70
Faks : (0462) 229 70 74
E-Posta : karadeniz@medicalpark.com.tr


Uşak iletişim

Adres : Kemalöz mah. Atatürk bulvarı No:139/A Uşak
Telefon : 0 (276) 227 65 65
Faks : 0 (276) 227 22 33
E-Posta : usak@medicalpark.com.tr


 

Medical Park Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenmek için Tıklayınız..

MEDİCAL PARK ONLİNE E-RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay