MEDİCAL PARK ONLİNE E-RANDEVU ALMAK

Medical Park E-Randevu nasıl alınır?

Medical Park Hastaneler grubu ülkemizde sağlık alanında hizmet veren kurumlardan biridir.Sağlık Bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Medical Park, online olarak hastaların yada hasta yakınlarının randevu almasına imkan sağlamaktadır.

Medical Park online randevu almak isteyen kişiler bu işlemi hastanenin çağrı merkezi arayarak gerçekleştirebileceği gibi, kurumun web sitesi üzerinden de yapabilir.

Medical Park E-randevuMEDİCAL PARK ONLİNE E-RANDEVU ALMAK

Medical Park E-randevu için öncelikle sayfanın altında yer alan linki tıklayarak Medical Park online randevu sayfasına geliniz.Öncelikle hizmet alacağınız hastaneyi/tedavi olacağınız bölümü/doktor seçimi/Saat ve Tarih seçimini yaparak; kişisel bilgilerinizi girerek randevu alabilirsiniz.

Medical Park Randevu iptalini aynı sayfanın altında yer alan kısımdan gerçekleştirebilirsiniz.Hastane seçimi/Randevu numarası/T.C kimlik numarası girerek aldığınız randevuyu iptal edebilirsiniz.

Telefon ile randevu almak yada randevu iptalini çağrı merkezini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. Medical Park Çağrı merkezi telefonu için Tıklayınız..

MEDİCAL PARK ONLİNE E-RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay