NOKİA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM

Nokia Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Destek İletişim Telefon Yapısı

Üretmiş olduğu birbirinden farklı telefon modelleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan Nokia ; sipariş sonrası teknik destek ve servis talebini karşılamak amacıyla çağrı merkezi birimini hizmete almıştır. Nokia müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak teknik destek alabilir ;görüş,öneri ve şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

Nokia müşteri temsilcisine beklemeden bağlanmak ve teknik destek almak için sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Sayfanın altında yer alan Nokia iletişim telefon numarası ve adres bilgileri kurumun web sitesinden alınmış olup günceldir.nokia-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-iletisim

Nokia iletişim 0212 350 64 00

Beklemeden Nokia müşteri hizmetleri çağrı merkezi birimine bağlanmak için 0212 350 64 00 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz. Lumia cihazları için 444 3 665 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Nokia şikayet bildirimi için yukarıda yer alan Nokia çağrı merkezi telefonunu arayabilirsiniz. Nokia şikayet bildirimlerinizi sayfanın altında yer alan yorum bölümüne de yazabilirsiniz.

Pay