OBLİO MÜŞTERİ HİZMETLERİ OBLİO ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Elektronik üründe tüketicinin güvenini kazanmış kaliteli ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Oblio ; müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası en iyi hizmeti vermek için , Oblio müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim servis telefon numarasını hizmete almıştır.

Oblio çağrı merkezi numarası sayesinde teknik destek alabilir, en yakın servis adres ve iletişim bilgisine ulaşabilir, ürünlerle ilgili; görüş, öneri ve şikayet bildirimlerinizi iletebilirsiniz.Oblio çağrı merkezi numarası sayfanın altında yer almaktadır.

Oblio çağrı merkezine bağlanma için 444 05 02 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterlidir.OBLİO MÜŞTERİ HİZMETLERİ OBLİO ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Oblio müşteri hizmetleri bağlanma 444 05 02

Oblio müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız tek yapmanız gereken 444 05 02 numaralı Oblip müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra telefonunuz ‘2’ numaralı tuşuna basmanız.  Saniyeler içerinde Oblio müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi gerçekleşecektir.

Oblio şikayet bildirimlerini yukarıda yer alan Oblio müşteri hizmetleri numarasına ya da Oblio müşteri temsilcisine iletebileceğiniz gibi sayfanın altında yer alan Onlio şikayet linkini kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Oblio şikayet bildirimlerinizi değerlendirerek en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

OBLİO ŞİKAYET BİLDİRİMİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay