OKMEYDANI EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

OKMEYDANI EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 14.02.1971 tarihinde Beyoğlu Hastanesi adı altında 1000 ruhsatlı yatak sayısı ile halkımızın hizmetine açılarak faaliyetini sürdürmeye başlamıştır.Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, laboratuvar tahlil sonuçlarını online olarak duyurmaktadır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları hakkında bilgi almak isteyen hasta yada hasta yakınları kurumun web sitesindeki uygulamayı kullanarak rahatça öğrenebilmektedirler.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil sonuçlarıOKMEYDANI EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altında yer alan linke tıklayınız.Hasta sonuç öğrenme ekranına:T.C. Kimlik numarası ile birlikte Ad Soyad VEYA Örnek Numarası,Protokol Numarası veya Dosya Numarasından birini girip  Tamam demeniz yeterli olacaktır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları saniyeler içerinde ekranda bilecektirler. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonuçları da aynı sorgulama ile ulaşabilirsiniz.

Tahlil laboratuvar sonuçlarına ulaşamıyorsanız hastane ile irtibata geçebilirsiniz.Hastane telefonu için Tıklayınız..

OKMEYDANI EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

OKMEYDANI EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ PATOLOJİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay