OSMANGAZİ EDAŞ İTİRAZ-ŞİKAYET

OSMANGAZİ EDAŞ İTİRAZ-ŞİKAYET

Osmangazi EDAŞ arıza ihbar, Osmangazi EDAŞ kaçak ihbar, Osmangazi EDAŞ fatura itiraz taleplerini online olarak yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kurumun web sitesini ziyaret edip online olarak başvuruda bulunmaktır.

Osmangazi EDAŞ arıza ihbar, Osmangazi EDAŞ kaçak ihbar, Osmangazi EDAŞ fatura itiraz talebinde bulunmak için sayfanın en altında yer alan linki takip etmeniz yeterlidir.

Online bir hizmet olan bu uygulamadan Osmangazi EDAŞ aboneleri faydalanabilir.OSMANGAZİ EDAŞ İTİRAZ-ŞİKAYET

OEDAŞ itiraz- şikayet

OEDAŞ arıza ihbar, OEDAŞ kaçak ihbar, OEDAŞ fatura itiraz talebinde bulunacak kişi öncelikle sayfanın altındaki linki takip ederek açılan sayfadaki formu doldurmalıdır.Ad-soyadı,E-posta ve telefon numarası girildikten sonra;Başvuru konusu seçilip,yaşanılan şehir seçilmelidir.OEDAŞ arıza ihbar, OEDAŞ kaçak ihbar, OEDAŞ fatura itiraz konularından hangisi ile ilgili bildirimde bulunmak istiyorsanız onu seçip, kısa bir açıklama yapınız. Son olarak da güvenlik kodunu girerek gönder demeniz yeterli olacaktır.

Yapılan talebi inceleyen birim en kısa sürede geri dönüş yaparak konu ile ilgili size dönüt verecektir. Online bir hizmet olan bu uygulama ile elektrik aboneleri zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlamaktadırlar.

OEDAŞ itiraz- şikayet için tıklayınız..

Pay