OSMANGAZİ EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

OSMANGAZİ EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş, hizmet verdiği bölgede elektrik kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır. Online olarak kurumun web sitesini ziyaret eden aboneler, Elektrik kesintisi ilanları başlığı altında bu bilgilere ulaşabilirler.Ücretsiz bir hizmet olan bu uygulama ile aboneler elektrik kesintileri hakkında bilgi alabilmektedir.

Elektrik kesintisinin sebebi,elektrik kesintisi yapılacak bölgeler,hangi saatler ya da tarihler arasında elektrik kesintisi yaşanacağı gibi merak edilen bilgiler ilan edilerek,olası mağduriyetlerin önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Hemen sizde Osmangazi EDAŞ elektrik kesintisi hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfanın altında yer alan linki takip ediniz.OSMANGAZİ EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

OEDAŞ elektrik kesintisi

Osmangazi EDAŞ elektrik kesintisi yada OEDAŞ elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için öncelikle şehir ve ilçe seçimi yapmalısınız.Daha sonra ara demeniz halinde  Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş’nin hizmet verdiği bölgedeki planlı elektrik kesintileri ekrana gelecektir.

Afyon elektrik kesintisi,Bilecik elektrik kesintisi,Eskişehir elektrik kesintisi,Kütahya elektrik kesintisi,Uşak elektrik kesintisi yaşandığı zaman ,bunun sebebini öğrenmek için tek yapmanız gereken sayfanın altındaki linki takip etmektir.Unutmayın ki bu uygulama sadece Afyon,Bilecik,Eskişehir,Kütahya,uşak il ve ilçelerinde yaşayan Osmangazi EDAŞ aboneleri içindir.

OSMANGAZİ EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ..
Pay