ÖZEL AVİCENNA UMUT HASTANESİ LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI

ÖZEL AVİCENNA UMUT HASTANESİ LABORATUVAR TAHLİL SONUÇLARI

 

Özel Avicenna Umut Hastanesi online olarak laboratuvar tahlil sonuçlarını resmi web sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Özel Avicenna Umut Hastanesi ‘nin resmi web sitesini ziyaret eden hasta ya da hasta yakınları ; tedavi ve tanı amaçlı hastanenin aldığı kan tahlili sonuçlarını öğrenebilmektedir. Özel Avicenna Umut Hastanesi  laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenmek için öncelikle kurumun web sitesini ziyaret etmeli ve aşağıda yer alan işlem adımlarını sırası ile yapmalısınız.

Özel Avicenna Umut Hastanesi Tahlil Sonuçları

Sayfanın altında yer alan linke tıklayarak e- laboratuvar ekranına geliniz. Sırası ile Hasta numarası, T.C kimlik numarası, güvenlik resmi doğrulaması bilgilerini girip ARA demeniz yerlidir. Saniyeler içerinde Özel Avicenna Umut Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçları ekranda belirecektir. Dileyen kişiler yazıcı yardımı ile tahlil sonuçlarının çıktısını alabilirler.

Laboratuvar tahlil sonucuna ulaşamayan kişiler Özel Avicenna Umut Hastanesi iletişim numarasını arayarak bilgi alabilirler. İletişim telefon numarası için sayfanın altında yer alan linki takip ediniz..

Özel Avicenna Umut Hastanesi Tahlil sonuçları için Tıklayınız..


ÖZEL AVİCENNA UMUT HASTANESİ HEKİMLERİ DOKTORLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

ÖZEL AVİCENNA UMUT HASTANESİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay