PENDİK DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

PENDİK DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

23.10.1990 tarihinde 50 kadrolu ve 35 fiili yatakla hizmet vermeye başlayan Pendik Devlet Hastanesi, Pendik ilçe merkezine ve E-5 kara yoluna yakın bir konumda hizmet vermektedir.

Pendik Devlet Hastanesi;  Merkez Bina, Kaynarca Semt Polikliniği Hemodiyaliz Merkezi,İstasyon ve Sapanbağları Poliklinikler birimiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pendik Devlet Hastanesi hasta ve hasta yakınlarının yararlanması için online olarak laboratuvar sonuçlarını resmi web sitesinde paylaşmaktadır.Pendik Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altında yer alan işlem adımlarını takip ediniz.PENDİK DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI

Pendik Devlet Hastanesi tahlil sonuçları

Sayfanın altında yer alan linki tıklayınız.Açılan sayfada yer alan sorgulama ekranına : T.C kimlik numarası/Hasta no veya Doğum tarihi veya Baba adını girerek BUL demeniz yeterli olacaktır.Saniyeler içerisinde Pendik Devlet Hastanesi tahlil sonuçları ekranda belirecektir.

Pendik Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını online olarak öğrenemiyorsanız hastane ile irtibata geçebilirsiniz. Pendik Devlet Hastanesi Telefon Numarası için Tıklayınız..

PENDİK DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay