SAMGAZ ABONE BAĞLANTI BEDELİ SAMGAZ GÜVENCE BEDELİ

SAMGAZ ABONE BAĞLANTI BEDELİ SAMGAZ GÜVENCE BEDELİ

Doğalgaz aboneleri abonelik işlemlerini gerçekleştirmek için öncelikle abone bağlı bedeli ile güvence bedelini uygun ödeme yöntemi ile yatırmak durumundadırlar.Sayfanın altında Samgaz güvence bedeli ile SAMGAZ bağlantı bedeli konusunda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Samgaz abone bağlantı bedelisamgaz-abone-baglanti-bedeli-samgaz-guvence-bedeli

Samgaz abone bağlantı bedeli abonelik sözleşmesinin yapılması sırasında bir defaya mahsus olmak ve iade edilmemek üzere tahsil edilir. Abone bağlantı bedeli abone olunacak konutun brüt alanına göre 200 m²’ye kadar 425,00.-TL+KDV ‘dir, 200 m²’nin üstündeki her 100 m² için ilave 350,00.-TL+KDV arttırılır. Sözleşmeden doğan damga vergisi ayrıca ilave edilmektedir.

Samgaz güvence bedeli

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun belirlediği 01.01.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere bağlantı tarifeleri revize edilmiştir.
Kombi için : 386,00.-TL/adet
Soba için : 386,00.-TL/konut
Merkezi sistem için : 386,00.-TLxBBS
Ocak ve/veya şofben için :   93,00.-TL
Açma-Kapama bedeli :   28,00.-TL+KDV/adet

Sözleşmeden doğan damga vergisi ayrıca ilave edilmektedir. Abone sözleşmesi aşamasında tahsil edilen güvence bedelleri sözleşmenin feshi ile mer’i mevzuat hükümleri kapsamında iade edilmektedir. Doğalgaz kullanımın sonlanması durumunda Samgaz güvence bedelini geri alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için SAMGAZ müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.


SAMSUN DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA (SAMGAZ) İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ E-FATURA TALEBİ-BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Pay