SAMGAZ ŞİKAYET BİLDİRİMİ

SAMGAZ ŞİKAYET BİLDİRİMİ

Samgaz samsun il merkezini kapsayan bölgede doğalgaz tedariki sağlayarak abonelerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Zaman zaman çeşitli sebeplere bağlı olarak hizmette aksamalar meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda doğalgaz aboneleri çağrı merkezi birimini arayarak taleplerini iletebilecekleri gibi sayfanın altında yer alan linki takip ederek SAMGAZ şikayet bildiriminde bulunabilirler.

Samgaz şikayet bildirimi nasıl yapılır?samgaz-sikayet-bildirimi-260-x-190

Samgaz şikayet, talep, istek bildirimi için öncelikle kurumun web sitesinde yer alan ‘Müşteri Talep Formunu ‘ doldurmanız gerekiyor. Müşteri talep formuna ulaşmak için sayfanın altında yer alan linki takip edebilirsiniz.

Samgaz şikayet bildiriminde doldururken ‘Müşteri Talep Formunu ‘ eksiksiz bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra bildirimimizi iletebilirsiniz. Samgaz şikayet bildirimi değerlendirip en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Samgaz ile yaşadığınız deneyimleri sayfanın altında yer alan yorum bölümü ile bizlerle paylaşınız!!

Samgaz Müşteri Talep Formu için Tıklayınız..


SAMSUN DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA (SAMGAZ) İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ E-FATURA TALEBİ-BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONELİK BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONELİK İPTALİ-SÖZLEŞME FESHİ İÇİN TIKLAYINIZ..

SAMGAZ ABONE BAĞLANTI BEDELİ SAMGAZ GÜVENCE BEDELİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay