SEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

SEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBAR

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini kapsayan bölgede elektrik dağıtım faaliyetini yürüten Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş, arıza ihbarlarını anında değerlendirerek müdahale etmektedir.Sakarya Elektrik arıza ihbar yada SEDAŞ arıza ihbar konusunda bilgi almak için sayfanın altındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

SEDAŞ arıza ihbar

SEDAŞ arıza bildirimleriniz için 7 gün 24 saat tüketicilerimizin birebir elektrik arıza bildirimlerini karşılayan çağrı merkezimize ALO 186 hattından ulaşabilirsiniz. SEDAŞ faaliyet alanında 4 il ve 45 ilçede konuşlandırılan, 7 gün 24 saat görev yapan arıza onarım ve bakım ekipleriSEDAŞ ELEKTRİK ARIZA İHBARmiz gece gündüz demeden enerjinin sürekliliği için görev yapmaktadır.

SEDAŞ arıza bildirimlerini internet üzerinden online olarak da ihbar edebilirsiniz.Sayfanın altındaki linki takip ederek arıza ihbarında bulunabilirsiniz. Sedaş arıza bildirim formunu doldururken girdiğiniz bilgilerin doğruluğu çok önemlidir.Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda işlem yapıldığını unutmayınız.

Sakarya arıza ihbar,Kocaeli arıza ihbar,Bolu arıza ihbar,Düzce arıza ihbar işlemini de sayfanın altındaki bağlantı üzerinden online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SEDAŞ ARIZA İHBAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay