SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik aboneleri fatura tutarlarını internet üzerinden online olarak sorgulayabilirler.Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş resmi web sitesinde abonelerin borç sorgulama yapabilmesi için bir uygulaması mevcuttur. SEDAŞ elektrik fatura sorgulama ücretsiz bir uygulama olup SEDAŞ elektrik aboneleri için geçerlidir.

Sedaş Elektrik fatura sorgulama

Sedaş elektrik fatura sorgulaması yapabilmek için işletme kodu ve abone numarasını bilmeniz gerekmektedir.İşletme kodu ve abone numarasını sayfanın altındaki linki takip ederek uygun yerlere yazınız.Sorgula demeniz halinde Sedaş borç bilgisini öğrenebilirsiniz.SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMA

Sedaş elektrik fatura sorgulama işlemi için gerekli olan işletme kodu ve abone numarasını herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebileceğiniz gibi SEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz.

SEDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini internet bankacılığını kullanan abonelerde online olarak yapabilirler.Herhangi bir bankanın internet bankacılığı/fatura ödemeleri/elektrik faturası/SEDAŞ adımlarını izleyerek yapabilirler.İşletme kodu ve abone numarası borç sorgulayabilmek için gerekli olduğunu unutmayınız..

SEDAŞ ELEKTRİK FATURA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay