SEDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

SEDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş, elektrik dağıtım hizmeti verdiği illerde zaman zaman planlı elektrik kesintilerine gitmektedir. SEDAŞ planlı elektrik kesintilerini,aboneleri ile önceden paylaşarak bilgilendirmektedir. SEDAŞ planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi almak isteyen elektrik aboneleri kurumun web sitesini ziyaret etmelidirler.

SEDAŞ planlı elektrik kesintisi

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş’nin planlı kesintiler sayfasını ziyaret ederek elektrik kesintileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Elektrik kesintisinin yaşandığı il,ilçe,tarih,başlama ve bitiş saati,kesinti nedeni gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. SEDAŞ planlı elektrik kesintisi konusunda bilgi almak sayfanın altındaki linki takip edebilirsiniz.SEDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Programlı çalı​​​şma saatleri yaklaşık olarak belirlenmişt​​ir. Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi ​durumunda, siste​me kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketiciler​imizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır.

Sakarya planlı elektrik kesintisi,Kocaeli planlı elektrik kesintisi,Bolu planlı elektrik kesintisi,Düzce planlı elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için de sayfanın altındaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SEDAŞ planlı elektrik kesintisi hakkında 
bilgi almak için tıklayınız..
Pay