SEPAŞ-SEDAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

 

SEPAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Kocaeli SEDAŞ fatura sorgulama, Bolu SEDAŞ fatura sorgulama, Düzce SEDAŞ fatura sorgulama ve Sakarya SEDAŞ fatura sorgulama işlemini internet üzerinden online bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş, kısa adıyla SEDAŞ-SEPAŞ;abonelerin fatura tutarlarını sorgulayabilmesi için uygulaması mevcuttur.

Yazımızda SEPAŞ elektrik borç sorgulama işlemini nasıl yapacağınız anlatılmaktadır.

SEPAŞ Elektrik fatura sorgulama

SEPAŞ elektrik fatura sorgulamasını kurumun web sitesinden yapabileceğiniz gibi herhangi bir bankanın internet bankacılığını kullanarak da yapabileceğinizi unutmayınız.Sayfanın altındaki linki takip ederek kurumun web sitesi üzerinden borç sorgulaması yapmak için bazı bilgilerin siteme girilmesi gerekmektedir.SEPAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

İşletme kodu ve abone numarası sorgulama işlemini gerçekleştirmek için zorunlu bilgilerdir.Bu bilgileri herhangi bir elektrik faturası üzerinden öğrenebilirsiniz.Bu bilgileri girdikten sonra sorgula demeniz yeterli olacaktır.Güncel borç bilgisi yada ödenmemiş fatura bilgisi saniyeler içinde ekranda belirecektir.

SEPAŞ elektrik borç sorgulaması yapmak için sayfanın altındaki linki takip etmeniz ve istenilen adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

SEPAŞ ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

Pay