SİVAS DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

SİVAS DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA

Sivas da doğalgaz dağıtım hakkı Sivas Doğal Gaz Dağıtım A.Ş verilmiştir.Sivas Doğal Gaz Dağıtım A.Ş doğalgaz gaz tedarikçisi olarak ,alt yapı hizmetlerinde bulunur.Yaklaşık olarak yüz bin kişi Sivas’da  doğalgaz hizmetinden yararlanmaktadır. Doğalgaz tüketicileri aylık periyotlarla  sayaçların okunması sonucunda, fatura bedellerini ödemeleri gerekmektedir.

Çeşitli sebeplere bağlı olarak ellerine fatura ulaşmayan tüketiciler Sivas doğalgaz fatura sorgulama yada Sivas doğalgaz borç sorgulama  yaparak fatura bedellerini öğrenebilirler.Bu işlemi internet üzerinden online bir şekilde yapabilirsiniz.

sivas_fatura_sorgulamaDoğalgaz  borç/fatura sorgulama nasıl yapılır?

Sivas doğalgaz borç sorgulama için ,Aksa Doğalgaz Sivas sitesinden online işlemler menüsü,oradan da borç fatura sorgulama kısmına girmeliyiz.Bu ekranda sorgulama türü,abone referans no,sözleşme no ve son olarak güvenlik kodu girilerek saniyeler içinde doğalgaz fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Sivas doğalgaz borç sorgulama işlemi ücretsiz bir uygulamadır.Hemen fatura sorgulaması yapmak için buradan giriş yapabilirsiniz.

Sivas doğalgaz borç fatura sorgulaması sayesinde güncel borç tutarını anına öğrenebilir cezai bir işleme kalmadan fatura tutarınızı ödeme noktalarına yada anlaşmalı bankaların ATM yada internet şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz.

Pay