Sultanbeyli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Laboratuvar tahlil sonuçlarını remi web sitesinde paylaşmaktadır.Laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenmek için yazımızı okuyunuz..

2004 yılında ara binanın inşası ile yatak kapasitesini 150 ye çıkaran Sultanbeyli Devlet Hastanesi, online olarak birçok hizmeti vatandaşlarına sunmaktadır.Artık laboratuvar sonuçlarınızı online olarak kurumun web sitesindeki uygulamayı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçları ya da Sultanbeyli Devlet Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek için sayfanın altında yer alan linki tıklayarak söylenilen işlem adımlarını yapınız.Sultanbeyli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Sultanbeyli Devlet Hastanesi laboratuvar sonuçlarını nasıl öğrenirim?

Sayfanın altında yer alan linki takip ederek Hasta sonuç raporu ekranına geliniz.Açılan sayfada sırası ile istenen bigileri doldurarak Tamam demeniz yeterli olacaktır. Tüm bilgileri doğru girmenize rağmen laboratuvar sonuçlarını öğrenemeyen kişiler hastane ile irtibata geçebilirler.Sultanbeyli Devlet Hastanesi iletişim numarası için Tıklayınız..

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız..

Pay