ŞUSKİ ŞANLIURFA SU KESİNTİSİ SORGULAMA

ŞUSKİ ŞANLIURFA SU KESİNTİSİ SORGULAMA

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi bölgede yaşanan su kesintilerini aboneleri ile paylaşmaktadır. Şanlıurfa il ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar olası su kesintisi yaşandığı zaman kurumun web sitesini ziyaret edip duyurular kısımından konu ile ilgili bilgi alabilirler.

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürülüğünün resmi web sitesi : www.suski.gov.tr  Su kesintisinin sebebi, su kesintisinin ne zaman sona ereceği, su kesintisinden etkilenen bölgeler gibi merak ettiğiniz sorunların cevabına ulaşabilirsiniz. 0414 318 58 00 ŞUSKİ çağrı merkezini arayarak da su kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz.ŞUSKİ ŞANLIURFA SU KESİNTİSİ SORGULAMA

ŞUSKİ su kesintisi

Şanlıurfa da su kesintilerinin en önemli sebebi bölgede faaliyet gösteren elektrik dağıtım firmasının yaptığı elektrik kesintileridir. Elektrik kesintileri su pompa istasyonlarını devre dışı bıraktı için su kesintilerini de beraberinde getirmektedir.Bölgede yapılan planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için sayfanın altındaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Viranşehir su kesintisi,Suruç su kesintisi,Siverek su kesintisi,Akçakale su kesintisi,Birecik su kesintisi,Ceylanpınar su kesintisi,Harran su kesintisi..

Dicle Edaş elektrik kesintisi için tıklayınız.

Pay