TOROSGAZ ISPARTA BURDUR DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

TOROSGAZ ISPARTA BURDUR DOĞALGAZ FATURA SORGULAMA

Torosgaz Isparta Burdur

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) 4646 Sayılı Doğalgaz Piyasası Kanunu çerçevesinde 23.12.2005 tarihinde yapmış olduğu Isparta Burdur Doğalgaz Dağıtım Lisansı İhalesi neticesinde TOROSGAZ Isparta Burdur Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’ne doğalgaz dağıtım lisansı verilmesi uygun bulunmuştur. 28.06.2006 tarihinde Isparta, Burdur, Bucak ve Gönen şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesi için 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtım faaliyetleri yapmak üzere lisans verilmiş ve bu amaçla alt yapı çalışmalarına başlanmıştır. Dağıtım bölgesinde 30 yıl sürecek işletme faaliyetleri ile ilgili olarak şirketimiz işletme faaliyetlerine yönelik çalışmalarına hız vererek işletme düzenini kurmuştur.

Trosgaz müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla resmi wep sitesi kurarak online işlem kolaylığını doğalgaz tüketicilerinin hizmetitorosgaz-logone sunmuştur.Bir çok işlemi internet bağlantısı olan herhangi bir yerden yaparak zamandan ve  emekten tasarruf sağlayan doğalgaz tüketicileri  yoğun ilgi görmektedir.Fatura sorgulama en çok ilgi gösterilen online uygulama dır.Sizde hemen doğalgaz fatura borcunuzu internet üzerinden öğrenmek ister misiniz?

Isparta  doğalgaz fatura sorgu

Isparta doğalgaz Ödenmemiş fatura yada güncel borç bilgilerinizi görmek için ‘doğalgaz fatura borç sorgulama’ ekranına giderek ,Doğalgaz Abonesi kimin üzerindeyse, o kişinin T.C kimlik numarası ile sorgulama işlemi gerçekleştirilebilinir.Uygulama ücretsiz olup Isparta’daki doğalgaz  kullanıcıları için geçerlidir.Hemen fatura tutarınızı sorgulamak için linki takip ediniz..

Burdur  doğalgaz fatura sorgu

Burdur doğalgaz Ödenmemiş fatura yada güncel borç bilgilerinizi görmek için ‘doğalgaz fatura borç sorgulama’ ekranına giderek ,Doğalgaz Abonesi kimin üzerindeyse, o kişinin T.C kimlik numarası ile sorgulama işlemi gerçekleştirilebilinir.Uygulama ücretsiz olup Burdur’daki doğalgaz  kullanıcıları için geçerlidir.Hemen fatura tutarınızı sorgulamak için linki takip ediniz..

Trosgaz ödeme noktaları

BANKALAR VEZNE TAHSİLATI OTOMATİK ÖDEME İNTERNET
GARANTİ
Pay