TOROSLAR EDAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

TOROSLAR EDAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Toroslar Edaş fatura sorgulama

Toroslar Elektrik dağıtım A.Ş : Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinin elektrik tedarik ve dağıtımını yapan ülkemizdeki elektrik dağıtım firmalarında biridir. Toroslar EDAŞ dağıtım bölgesinde bulunan yaklaşık 7.7 milyon kişinin elektrik dağıtımına erişimini sağlayarak abonelerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Enerjisa şirketler grubuna bağlı olarak faaliyet gösteren Toroslar Edaş abonelerine sunduğu online hizmetlerden biri de borç sorgulamadır. Toroslar Edaş Fatura sorgulama işlemi abonelerin en çok talep gösterdiği bir uygulamadır. Toroslar edaş fatura sorgulama işlemini sadece Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinde yaşayan elektrik aboneleri almaktadır.

Toroslar edaş fatura sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Toroslar edaş fatura sorgulama işlemi ücretsiz olup online bir uygulamadır.

Toroslar edaş borç sorgulama

Toroslar Elektrik dağıtım A.Ş kısa adıyla Toroslar EDAŞ online uygulaması sayesinde Toroslar Edaş Borç Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Toroslar Edaş Borç Sorgulama

işlemi için sayfanın en altındaki linki takip ederek söylenen işlem adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.

Sayfanın altındaki linki tıklayarak Enerjisa resmi web sitesine giderek online işlemler menüsüne giriniz.Burada yer alan üye ol linkine tıklayarak sisteme kendinizi kayıt ettiriniz.

Daha sonra sayfanın sol üst kösesinde kayıtlı kullanıcıların sisteme girmesini sağlayan bölüme geliniz.Müşteri numarası(yada T.C),cep telefonu numarası ve şifre bilgilerini doldurarak sisteme giriş yapabilirsiniz.TOROSLAR EDAŞ ELEKTRİK FATURA BORÇ SORGULAMA

Sisteme giriş yapan elektrik aboneleri Toroslar Edaş borç sorgulama işlemini yapabilirler. Toroslar Edaş borç sorgulama işlemi yanında çok daha farklı işlemleri bu sistem üzerinden online bir şekilde yapabilirsiniz.

Hemen sizde Toroslar Edaş borç sorgulaması yapmak için sayfanın altında yer alan ENERJİSA ya ait linki takip ediniz.

Toroslar Edaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama için tıklayınız.
Pay