TOROSLAR EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

TOROSLAR EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Toroslar Edaş Elektrik Kesintisi

Toroslar EDAŞ; Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinin elektrik tedarik ve dağıtımını yapmaktadır. Toroslar Edaş elektrik kesintisi yapacağı zaman abonelerini önceden uyarmaktadır.

Toroslar Edaş’a ait kurum sitesine giden aboneler Şebeke bakım ve onarım çalışmalarını duyurular kısmından öğrenebilirler.Elektrik kesintisinin sebebini,elektrik kesintisinden etkilenecek ilçe ve köyleri,hangi saatler arası elektrik kesintisi olacağı,tahmini olarak elektrik akımının verileceği saati gibi merak edilen sorulara cevap bulmaları mümkündür.

Toroslar edaş elektrik kesintisi yaşanacak bölgeyi öğrenme

Adana Elektrik kesintisi,Gaziantep Elektrik kesintisi,Hatay Elektrik kesintisi,Kilis Elektrik kesintisi,Mersin Elektrik kesintisi,Osmaniye Elektrik kesintisi yaşandığı zaman,bunun sebebini öğrenmek isteyen aboneler, sayfanın altındaki linki takip etmeleri yeterlidir.

Toroslar Edaş aboneleri elektrik kesintisinin sebebini öğrendikleri gibi, il ve ilçe genelinde yapılması planlanan TOROSLAR EDAŞ PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİelektrik kesintileri hakkında bilgi de alabilmektedirler. Toroslar Edaş planlı kesintileri aboneleri ile paylaşarak , yaşanabilecek olası mağduriyetleri önlemeyi amaçlamaktadır.

Toroslar EDAŞ çağrı merkezi arayarak da elektrik kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen sayfanın altındaki linki takip ederek il ve ilçe genelindeki planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Toroslar edaş elektrik kesintisi yaşanacak bölgeyi öğrenmek için tıklayınız...
Pay