Toroslar EPSAŞ Anlaşmalı Bankalar

Toroslar EPSAŞ Anlaşmalı Bankalar

Toroslar EPSAŞ kredi kartı ile ödeme

Toroslar EPSAŞ kurumuna ait elektrik faturasını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme işlemini yapabilmek için Enerjisa firmasının online işlemler menüsünü kullanmanız gerekmektedir.

Kredi kartı ile ödenen Toroslar EPSAŞ elektrik faturaları sistemden eş zamanlı olarak düşülmektedir. Toroslar EPSAŞ kredi kartı ile işlem yapmak için aşağıdaki işlem adımlarınızı izleyiniz.

Kredi kartıyla işlem yapmanız için kurumun sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik detayı için lütfen tıklayınız.Toroslar EPSAŞ Anlaşmalı Bankalar

Toroslar EPSAŞ anlaşmalı bankalar

Toroslar EPSAŞ anlaşmalı banka listesini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Toroslar EPSAŞ elektrik faturalarınızı anlaşmalı bankaların ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Toroslar Epsaş abonelerin en çok tercih ettiği ödeme yolu internet bankacılığı üzerinden yapılandır.Bu sayede elektrik aboneleri internet bağlantısı olan herhangi bir yerden elektrik fatura ödeme işlemini online bir şekilde yapabilmektedir.

Elektrik faturası ödemelerinizi PTT şubelerinden, fatura tutarınız haricinde ilave bir ücret ödemeksizin yapabilirsiniz. Ödeme esnasında müşteri numaranız ve faturanıza ihtiyacınız olacaktır.

Toroslar EPSAŞ Anlaşmalı Bankalar için Tıklayınız..

Pay